יום ג', ו’ בתשרי תשע”ה
    ראשי  |  כרטיס הטבות והנחות צעיראשון  |  אגף נוער וצעירים  |  צוות צעיראשון  |  תנועות ומוסדות נוער בראשון לציון  |  מדור חיילים  |  תחום צעירים  |  צור קשר  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תגובות: -1
צפיות: -1
מדור חיילים

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
מרכז יעוץ לנוער

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
 
 
בכביש אין מועד ב'. בית לוינשטיין
בשבוע שעבר יצאה נופר גבאי, תלמידת שכבת יא' בתיכון יגאל אלון יחד עם חבריה לשכבה לסיור בבית לוינשטיין .

תגובות: -1
צפיות: -1
צו ראשון
כשקיבלתי את הצו הראשון בדואר, לא האמנתי... אני?

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
17:21 (16/09/14) מנהל אתר צעיראשון
בני נוער יקרים, בימים אלה ערוכים ב"הרשת"-הסתדרות הצעירים בישראל לקבלת פניות רבות מבני הנוער שעבדו במהלך חופשת הקיץ ורוצים לבדוק האם הם קיבלו את מלוא כספם וזכויותיהם בעבודה, זאת במטרה לתקן את העוולות במידה ונעשו ולהחזיר לבני הנוער את המגיע להם.הצורה הנוחה ביותר לפנות אליהם היא לשלוח את המילה 'עבדתי' למספר 052-9999200. או בדף הפייסבוק: הרשת - הסתדרות הצעירים בישראל
הטבה לצעירי ראשון (באמצעות כרטיס "צעיראשון")מנויים מוזלים לקבוצת הכדורסל מכבי ראשל"צהמנוי ליציע 1 או 5, במחיר מוזל של 200 ₪ למנוי, במקום 350 ₪. המנוי כולל כניסה לכל משחקי הבית, כולל משחקי הבית העליון. לא כולל משחקי גביע המדינה ומשחקי הגמר.
קליק בית ספר לשיעורים פרטייםחוגי חשבון ואנגלית לתלמידי א יבזבוטינסקי 65 ראשון לציון10% הנחה למציגי מודעה זו052-8082423
"עמיתי דילר" הינה שותפות בינלאומית אשר מעוררת ומעצימה בני נוער יהודיים בדרכם להיות סוכני שינוי פעילים ואחראים, בעלי זהות יהודית מגובשת ותחושת שייכות לקהילתם, לישראל ולעם היהודי. נועם בינדר, חניכה בתכנית "עמיתי דילר" ראשון לציון מתארת את נסיעתה במסגרת "דילר" לניו ג'רסי. כבוד!
דן פנחס בן 16, תלמיד כיתה י' במגמה מדעית תיכון מקיף ו יגאל אלון, פעיל כ-3.5 שנים במרכז הנוער נוערנט ראשון לציון ומתנדב כחצי שנה במסגרת מד"א ראשון לציון. בר אלמוג בן 15 וחצי, תלמיד כיתה י' במגמת טכ"מ (טכנולוגית מידע) פעיל כ-3.5 שנים במרכז הנוער נוערנט ראשון לציון ומתנדב כחצי שנה במסגרת מד"א ראשון לציון.
במסגרת התפתחותו של "תיכון צומח מקיף י"ב המעיין", הוקמה מגמה חדשה המשלבת לא פחות מלימודים ברמה אוניברסיטאית בתחום החלל אלא גם חזון לעתיד – הלוא היא מגמת "הנדסת אווירונאוטיקה וחלל"!
איתי כהן(29) נולד בתל אביב עד שבגיל שבע עברה המשפחה לראשון לציון, ומאז הוא חי כאן איתנו.
בעשור האחרון חלה עליה בתחרויות השירה בפריים טיים שהפכו מיד לשגרת חיינו. זמרים צעירים עולים ויורדים וחלקם אף חולמים לכבוש פסגות גדולות דרך הראליטי. כתבה חמישית בסדרת "מדף החלומות" עם הילה סולימני.
כתבה רביעית בסדרת "מדף החלומות" , הילה סולימני מתגלגלת עם אירועי החיים הישר לשם הבא בעולם ההחלקה -אורטל רוקח.
"מדף החלומות" בכתבה נוספת בעקבות כישרון חדש בתחום הציור האומנותי.
מעבר מקרי ליד שלט המכריז על אודישנים ללהקת נ"ס גילה לשאול באשי בן ה14 את היכולת הווקאלית שלו. מאז הכל כבר היסטוריה והוא מככב שנתיים בלהקת נ"ס.
בגיל 12 הספיק אלון מנטין לקטוף הצלחות רבות ולהיות מועמד ראוי שימשיך בתחום הכדורסל העירוני. בינתיים הוא משיג כל יעד שעומד מולו ומבטיח להשאר בתחום ולהגיע רחוק.
תלמידי כיתה ח' מישיבת בני עקיבא ראשון לציון לא מסתפקים בצפייה בתוכנית הבישול "מאסטר שף" והחליטו להראות שגם הם לא מביישים את הסטטוס הגברי החדש במטבח.
כתבה ראשונה בסדרת הכתבות "מדף החלומות" ,הפעם יצאה הילה סולימני למפגש מרתק עם עולם הכדורגל הנשי ועם נערה אחת שלא מוותרת לסובבים אותה לקבל את האהבה שלה לכדורגל.
בחברה שמקדשת את אידיאל הרזון יש נערים ונערות שנופלים במלכדות ומגיעים למצבים נוראיים של אנורקסיה. הילה סולימני החליטה להפסיק להלחם בעצמה ולא לנסות דיאטות חדשה וזאת בעקבות שיחה עם יובל מוצפי, נערה בת 15 שראתה את האנורקסיה מקרוב.
אירועי האלימות האחרונים לא הותירו ברירה אלא לתת יחס לקשר שבין יום השואה ליחס המזלזל בדור הבוגר בארץ. הילה סולימני מצאה שאלה ללא תשובה.
במסע אל הדרך להגשמת החלומות חיפשה הילה סולימני נציג דתי שמוכן להגשים את עצמו ולשלב בין העולם הדתי לבין החלום הגדול. היא פנתה אל העולם הספורטיבי שהוא קו אדום לרוב הדתיים שחולמים להגיע אליו ומצאה נציג שנמצא בנקודה מעניינת בעולם הספורט.
חודש מרץ כבר מזמן לא מבשר רק את בוא האביב ,המשלחות הישראליות של תיכוניסטים וסטודנטים יוצאים בהמוניהם לפולין. הילה סולימני יצאה כחלק ממשלחת סטודנטים ומצאה את עצמה במסע שנע בין חיים למוות,בין עצב ושכול לשמחה על היום ותקווה למחר. סיכום מסע לפולין סביב סיפור על סנדל באדום לוהט.
ראיון בלעדי עם שיר אורדו המתמודדת העירונית ב"בית ספר למוסיקה" של קשת
באמת שהייתי אופטימית לגבי החורף הזה,הבטחתי לעצמי שאין שקדי מרק,תה עם עוגיות שאר פינוקים חמים של חורף-אך כשלתי. לחלקכם זה ישמע אנורקטי,אבל לאוהבי הספורט זו תחילתה של טרגדיה. אז לכבוד המשקל החדש ולכבוד שאר האנשים שמשמינים כמוני בחורף, יצאתי לראיין את מאמנת הכושר הראשלצי"ת גילי כהן.
נועם מיכאל (31) מתנהל בבוקר כמנהל לוגיסטי בבית חולים "שיבא" תל השומר ובערב כזמר בלהקת חתונות, נקודת השיא הסתמנה לאחרונה בסינגל ראשון שהוציא לקראת אלבום אישי.
אז בתוך כל רעש הבחירות, ההאשמות, המצב המדרדר במדינה, קיים חלק גדול מאוד של פעילויות התנדבות, תרומה ועזרה בחברה שלנו, בני הנוער, כיום.
16:10 (31/01/13) מנהל אתר צעיראשון
חן דחבש בת 18 מראשון לציון, עובדת מזנון בקולנוע גדול ומוכר, שבדרך כלל מכיל אלפי לקוחות ואפילו עשרות אלפים ביום, לא הייתה יכולה להתעלם מהנושא המדובר לאחרונה ברשת- הלקוח הישראלי. חובה לקרוא ולהבין מה היא עברה...
בימים שבהם אנו נוהגים ללעוג ולהקניט את בני הנוער במעשיהם וחוסר האחראיות שהם מפגינים בגיל ההתבגרות,יש בני נוער שנותנים תקווה לנוער איכותי שמוכן להתנדב ולפתוח את הלב למען האחר.
האוכלוסייה הדתית בעיר ובפרט הציונות הדתית נמצאת כיום בתהליכי חזרה לעיר וזאת לאחר שהחלו לראות את התגשמות חלומם לפתיחת מוסדות חינוך מתאימים בעיר.הילה סולימני סיירה בישיבת בני עקיבא בעיר כדי לראות איך הופכים חלום למציאות.
השבוע פגשה הילה סולימני את אוהד טייב בוגר הישרדות 3 וכיום מנהל מפעל שיש מצליח לשיחה על התהליך שעבר מהישרדות ועד היום, המטרות בחיים וניהול העסק המצליח.
חבריי מכירים את החיפוש האין סופי שלי אחר הדרך המושלמת להגשים את החלומות שלי. מגיל העשרה כבר ישבתי וכתבתי לעצמי מה אני רוצה ,איפה ומתי?. ידעתי שזה יגיע,ואת חלקם הגשמתי והדרך עוד ארוכה. כחלק מהמסע הזה חיפשתי אחר אנשים שכבר נמצאים בדרך הזו, אחד מהם הוא טל צפריר (24), מדריך טיולים ואדם שחי ממסלול למסלול.
כשיענקל'ה רוטבליט כתב את מילות השיר "ככלות הכל והתמונה" הוא בטח התכוון לרגעים המיוחדים האלו שבהם אנו יושבים עם עצמנו ולפתע מופיע מלאך מלא טוב ושואל אותנו "מתי בפעם האחרונה עשינו משהו בשביל מישהו?". אז אם זה מה שאתם שואלים את עצמכם, קבלו הזדמנות יקרה מפז.
פסיכולוגית חברתית בוגרת אוניברסיטת בר אילן שכותבת שירים למיטב אומני ישראל ומשתפת פעולה עם שורה של יוצרים גדולים תוך שהיא מאמצת לעולמה זמרים בתחילת דרכם. זו לא תחילתה של בדיחה מגדרית לעוסה שתעצבן את הקוראות אלא תאור חייה של עינת הולנדר.
עידו בן דב וצוק אלגזי מוכרים לכם כעידו בי וצוקי, שני נערים בני 18 שהחלו לעסוק בתחום הדייג'יז וההפקה מגיל 15. כיום מפיקים מוזיקה אלקטרונית מז'אנר ההאוס (House) ומופיעים בכל רחבי הארץ. דור פסו ראיין את הצמד הכי חם בשוק! לכתבה המלאה לחץ כאן!
ביום חמישי ה-15/11/12 התקיים כנס מועצות בהובלת ''פרלמנט הנוער'' של ראשון לציון.
שנה לאחר שאיבדה את בעלה מאור גנון ז"ל באסון הכרמל, החליטה סיון לגשת לאודישן של "אייל גולן קורא לך" , ההחלטה לגשת לאודישן הייתה חלק מסגירת מעגל בעבורה "הכרתי את מאור בהופעה של אייל גולן ולכן בחרתי ללכת לתוכנית של אייל,זו הייתה סגירת מעגל" .
משרד התחבורה הכריז כי מאפריל הקרוב יהיה ניתן לקבל רישיון נהיגה כבר בגיל 16 ו9 חודשים .
בחודש הקרוב תעלה על המסך העונה החדשה של "האח הגדול", כתבנו הצעירים נשלחו לצפות בכמה תוכניות ריאליטי וליישב את הסוגיה בדבר צפייה בתוכניות אלו!
בישראל חיים היום כ-500,000 איש ואישה המאובחנים כחולי סכרת. עכשיו יש לכם אפשרות לתרום 5 ש"ח ולקבל צמיד הזדהות למען חולי הסוכרת!
תגובות: -1   צפיות: -1
תגובות: -1   צפיות: -1
תגובות: -1   צפיות: -1
תגובות: -1   צפיות: -1
14:24 (13/02/14) מנהל אתר צעיראשון
תושב ראשון לציון, אוהב לצלם את עצמך? אוהב לצלם חברים?פני העיר - התערוכה הקהילתית הגדולה בישראל מזמינה אותך להעלות תמונות פרוטרט ולהופיע בתערוכה! פסטיבל הצילום הבינלאומי 2014 מזמין את תושבי ראשון לציון להשתתף בתערוכה מיוחדת וייחודית אשר תורכב מאלפי פורטרטים של תושבי העיר! שילחו דרך הקישור המצורף תמונות פורטרט ישנות וחדשות, בקובץ דיגיטלי או מודפס ואנחנו נעשה את השאר. תערוכת ענק, כל תמונה שתשלח תוצג! בואו לבקר בפסטיבל הצילום הבינלאומי 2014 5-19 לאפריל יקב ראשל״צ והמתחם העירוני.
13:40 (22/12/13) מנהל אתר צעיראשון
מגמת הנדסת תוכנה בקרית החינוך אמירים בראשון לציון התברגה לעשרת בתי הספר הטובים בישראל במדעי המחשב! המגמה שמציינת שבע שנים להקמתה, ממוקמת במקום השביעי בארץ עם ממוצע ציונים מרשים במיוחד של 89.3 במקצוע מדעי מחשב ברמת 5 יחידות לימוד. עם צוות מורים המורכב מאנשי המקצוע המובילים בתחום, סיורים בחברות הייטק מובילות, מעבדות חדישות ושעות תגבור אישיות, אנחנו ממש לא מופתעים וכבר מחכים לסטארט-אפ פורץ הדרך שיצא מבוגרי המגמה!
15:52 (03/11/13) מנהל אתר צעיראשון
ביום שלישי האחרון ערך אגף הנוער והצעירים כנס מועצות תלמידים בהיכל התרבות. במהלך האירוע התקיימו בחירות לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים העירונית (פרלמנט הנוער). אסיף מרציאנו , תלמיד כיתה יב' מביה"ס ע"ש יגאל אלון הוא יו"ר מועצת הנוער הנבחר.
סקייטפארק ראשון לציון
סקייטבורד יש?מוזמנים לבוא לחנוך איתנו את הסקייטפארק החדש בשדרות תש"ח. הפארק כולל רמפות בשלל צורות וגדלים, מעקות, מדרגות, תיבות, משטחים משופעים, ועוד מתקני גלישה מדליקים! הפארק פתוח בימים א'-ד' מ-16:30-23:00 ובסוף שבוע עד 12 בלילה!אז...למה אתם מחכים? השיפועים עלינו, הביצועים עליכם! בחופשת הקיץ, החל מה-20/6/13 מתחם הסקייטפארק ייפתח בין השעות: 11:30-03:00 בכל ימות השבוע.לפרטים נוספים: www.tzhairishon.co.il
תגובות: -1   צפיות: -1
19:52 (24/01/13) מנהל אתר צעיראשון
חיפוש באתר
תגובות: -1   צפיות: -1